SZÍN-PAD-KÉP Tagintézmény 

A csepeli Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2020. szeptemberétől új szervezeti formában, a Csepeli Fasang Árpád Alapfokú Művészeti Iskola Szín-Pad-Kép Tagintézményeként folytatja működését. 

Legfrissebb híreink

SZÍN-PAD-KÉP Tagintézmény
Nyári ügyeletei nyitva tartás 
szerdai napokon 9 órától -13 óráig 
(1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.)


Jelentkezési és beiratkozási időszak:

augusztus 22-től szeptember 20-ig

Beiratkozni a honlapról letölthető és kitöltött beiratkozási lappal lehet iskolánkban.


2021/2022 TANÉV TANULÓINK VERSENY EREDMÉNYEI  

Országos Grafikaverseny :

7 tanulónk  jutottak a döntőbe

1. Korcsoport:

Dancsok-Hujber Elina

Kovács Liza 2. hely

2. korcsoport:

Horvath-Iván Ágnes 1. hely

Kiss Kamilla különdíj

Meszes Tibor

3. korcsoport:

Szabo Nóra

4. korcsoport

Matejka Luca


ORSZÁGOS ONLINE KOMPLEX MŰVÉSZETI VERSENY - (FILMES TÉMA)

Matejka Csenge - Kilczin Emma - Turányi Gergely  2. hely

Vághy Adél - Vághy Zsófi - Németh Szonja - Kakula Alexandra - Heidt Ármin  különdíj

Matejka Luca (és 2 nem AMI-s társ)  1. hely


Nemzetközi Rajzverseny (Tájkép kategória) Bodacz Mirjam I. hely 


Karácsony S. Ált. Isk. Telephely színjátszói:

Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedőn elsők lettek.

Manó Könyvek Kiadó Talpra magyar! - országos pályázatán videó filmjükkel megosztott másodikok lettek.

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón Arany minősítést kaptak.


Csepeli Csemeték (SzPK Sz1-2):

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó 2022 megyei forduló

A kobold és a 3. A című mesejáték bronz minősítést kapott.

KAF-a kölykök (SzSzE1):

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó 2022 megyei forduló

A három testvér című mesejáték arany minősítést kapott.


TANKERÜLETI VIZUÁLIS KULTÚRA/RAJZVERSENY

Fazakas Anikó 2. hely

Matejka Luca 2. hely 

Fazakas Boldizsár 3. hely

Fazekas Regina különdíjat

Németh Szonja különdíj

Vághy Adél különdíj



Táncsics Művelődési Ház 2 rajzpályázata:

1; 1848-as rajzpályázat: - " Nekem 48" : Rudnay-Kiss Ronen I. helyezett, 

2; -"A népmese napja" : Zilahi Lilla I. helyezett


CSEPEL-SZIGET IFJÚ TEHETSÉGEI PÁLYÁZATON

FŐDÍJ

Ami csoport

Antal Salomé

Bozi Annamária

Farkas Luca

Fazakas Orsolya, Öztürkoglu Kayra

Filácz Nóra

Heidt Ármin, Szalai Dávid Dominik

Hilbert Bíborka, Glázer Gréta Emília

Kakula Alexandra, Sass Dalma

Kilczin Emma

Kiss Kamilla

Kovács Liza

Kutfej Lia

Lakatos Viktória

Németh Ádám

Suszter Korina

Turányi Gergely


KÜLÖNDÍJ

Dancsok-Hujbert Elina

Dévai Dóra

Drobcsák Dóra, Kilczin Evelin

Fok Regina Réka

Hantik Hanna Boglárka

Horváth Adél

Horváth-Iván Ágnes

Joó Tiffani Vivien

Kardos Dániel

Kilczin Emma, Matejka Csenge

Kilczin Evelin

Király Kisó Kíra

Kovács Liza

Leimeter Lili

Lencsés István Olivér

Matejka Luca

Mészáros Mónika

Meszes Tibor

Pender Attila

Suszter Korina

Szalacsi Nimród

Szász Gréta Mónika 

Tompos Gergő Artúr

Tóta Rebeka

Vághy Adél

Vághy Zsófia, Sass Dalma, Kakula Alexandra

Varga Dóra

Veres Hanna Luca

Wallner Kiara

Winkler Anna

Zágoni Viktória

Zámbori Bella 



Társastánc tanszak Házi verseny 2022-05-24

Szóló kategória eredmények

Szóló Gyermek 1 kategória angol keringő

ARANY

Eizen-Bandi Edina

Hartyányi Petra

Mundtner Zoé

Péterfi Dominika

Szimkó Erika

EZÜST

Balogh Laura

Burcsa Bella

Csik Zsüliett

Halász Zoé Nadin

Horváth Letti

Kocsis Amanda

Nagy Sanel Dzsennifer

Pesztránszki Dézi Elina

Pintér Jázmin Kitana

Szekeres Effi Szaffi

Szemes-Malvo Spohia Loren

Szűcs Gerda Léna

Tóth Emili

Varga-Rehák Nóra

BRONZ

Balogh Lilien

Boros Lili Julianna

Gutyina Kiara Viktória

Molnár Alexandra

Rozsnyói Csilla

Stopka Flóra

Szegedi Kiara Valéria

Szőke Gréta Zoé

Tancsa Laura

Szóló Gyermek 2 kategória angol keringő

ARANY

Szilágyi Dóra

Manea Lara

EZÜST

Dravetz Katica

Szimkó Georgina

BRONZ

Szimkó Katalin

Hartányi Réka

Hertelendi Linda

Antal Jozefin

Császári Hanna Luca

Szóló Junior 1 kategória angol keringő

ARANY

Papp Laura

Liva Liliána Kincső

Mester Dorina

Marczis Barbara

Varró Barbara Laura

Balogh Mira Krisztina

Velki Sára Zselyke

EZÜST

Szabó Árven Mirjam

Varró Vivien Rebeka

BRONZ

Csorda Letícia Viktória

Szabó Dorka Ildikó

Lányi Melinda Fruzsina

Szalai Boglárka Fanni

Hegedűs Regina

Szóló Gyermek 1 kategória cha-cha-cha

ARANY

Burcsa Bella

Eizen-Bandi Edina

Hartyányi Petra

Horváth Letti

Kocsis Amanda

Péterfi Dominika

Pintér Jázmin Kitana

EZÜST

Gutyina Kiara Viktória

Halász Zoé Nadin

Mundtner Zoé

Pesztránszki Dézi Elina

Rozsnyói csilla

Stopka Flóra

Szemes - Malvo Spohia Loren

Szimkó Erika

Szűcs Gerda Léna

Varga-Rehák Nóra

BRONZ

Balogh Laura

Balogh Lilien

Boros Lili Julianna

Csik Zsüliett

Molnár Alexandra

Nagy Sanel Dzsennifer

Szegedi Kiara Valéria

Szekeres Effi Szaffi

Szőke Gréta Zoé

Tancsa Laura

Tóth Emili

Szóló Gyermek 2 kategória cha-cha-cha

ARANY

Hartyányi Réka

Manea Lara

Szilágyi Dóra

Szimkó Katalin

EZÜST

Antal Jozefin

Császári Hanna Luca

Dravetz katica

Hertelendi Linda

Szimkó Georgina

BRONZ

--------

Szóló Junior 1 kategória cha-cha-cha

ARANY

Balogh Mira Krisztina

Marczis Barbara

Papp Laura

Varró Barbara Laura

Velki Sára Zselyke

EZÜST

Hegedűs Regina

Lányi Melinda Fruzsina

Mester Dorina

Szabó Árven Mirjam

Varró Vivien Rebeka

BRONZ

Csorda Letícia Viktória

Liva Liliána Kincső

Szabó Dorka Ildikó

Szalai Boglárka Fanni

Duó kategória és Páros kategória

Duó kategória eredmények

Duó Gyerek 1 kategória angol keringő

ARANY

Pesztránszki Dézi Elina - Hartyányi Petra

Rozsnyói Csilla - Péterfi Dominika

Stopka Flóra - Horváth letti

Szegedi Kiara Valéria - Csik Zsüliett

Szimkó Erika - Varga-Rehák Nóra

Szűcs Gerda Léna - Halász Zoé Nadin

EZÜST

Burcsa Bella - Eizen-Bandi Edina

Kocsis Amanda - Pintér Jázmin Kiara

Nagy Sanel Dzsennifer - Balogh Lilien

BRONZ

Balogh Laura- Tóth Emili

Duó Gyerek 2 - Junior összevont kategória angol keringő

ARANY

Dravetz Katica - Szimkó Katalin

Hartyányi Réka - Hertelendi Linda

Liva Liliána Kincső - Hertelendi Linda

Marczis Barbara - Mester Dorina

Szilágyi Dóra - Antal Jozefin

Szimkó Georgina - Császári Hanna Luca

Valki Sára Zselyke - Balogh Mira Krisztina

EZÜST

Csorba Letícia Viktória - Szabó Dorka Ildikó

Lányi Melinda Fruzsina - Papp Laura

Szabó Árven Mirjam - Szalai Boglárka Fanni

BRONZ

Varró Barbara Laura - Varró Vivien Rebeka

Duó Gyerek 1 kategória cha-cha-cha

ARANY

Burcsa Bella - Eizen-Bandi Edina

Stopka Flóra - Horváth letti

Pesztránszki Dézi Elina - Hartyányi Petra

Szimkó Erika - Varga-Rehák Nóra

EZÜST

Kocsis Amanda - Pintér Jázmin Kiara

Rozsnyói Csilla - Péterfi Dominika

BRONZ

Balogh Laura- Tóth Emili

Nagy Sanel Dzsennifer - Balogh Lilien

Szegedi Kiara Valéria - Csik Zsüliett

Szemes-Molvo Spohia Loren - Molnár Alexandra

Szűcs Gerda Léna - Halász Zoé Nadin

Duó Gyerek 2 - Junior összevont kategória cha-cha-cha

ARANY

Dravetz Katica - Szimkó Katalin

Lányi Melinda Fruzsina - Papp Laura

Valki Sára Zselyke - Balogh Mira Krisztina

EZÜST

Hartyányi Réka - Hertelendi Linda

Szimkó Georgina - Császári Hanna Luca

Csorba Letícia Viktória - Szabó Dorka Ildikó

Liva Liliána Kincső - Hertelendi Linda

BRONZ

Szilágyi Dóra - Antal Jozefin

Marczis Barbara - Mester Dorina

Szabó Árven Mirjam - Szalai Boglárka Fanni

Varró Barbara Laura - Varró Vivien Rebeka

Páros kategória eredmények

Páros Gyerek 1 kategória angol keringő

ARANY

Balogh Toma Ferenc - Halász Zoé

Hertelendi Marcell - Hatyányi Petra

Horváth Ákos - Szőke Gréta Zoé

Juhász Kristóf - Szőke Gréta Zoé

Katona Kristóf - Horváth Letti

Mester Péter - Tóth Emili

Wünsch Péter - Péterfi Dominik

EZÜST

Cseke Zétény - Munder Zoé

Hegedűs Szabolcs - Szekeres Effi Szaffi

Katona Noel - Varga-Rehák Nóra

BRONZ

Czene Attila

Pátkai Noel - Péter Boglárka

Rákóczi Bence - Tarcsa Laura

Szigligeti Marcell - Boros Lili Julianna

Páros Junior 1 kategória angol keringő

ARANY

Olaru Patrik - Hegedűs Regina

EZÜST

Révai Botond - Papp Laura

BRONZ

Jenővári Attila - Manea Lara

Páros Gyerek 1 kategória cha-cha-cha

ARANY

Katona Kristóf - Horváth Letti

Mester Péter - Tóth Emili

EZÜST

Balogh Toma Ferenc - Halász Zoé

Hertelendi Marcell - Hatyányi Petra

Juhász Kristóf - Szőke Gréta Zoé

Szigligeti Marcell - Boros Lili Julianna

Horváth Ákos - Szőke Gréta Zoé

BRONZ

Cseke Zétény - Munder Zoé

Czene Attila

Hegedűs Szabolcs - Szekeres Effi Szaffi

Katona Noel - Varga-Rehák Nóra

Pátkai Noel - Péter Boglárka

Rákóczi Bence - Tarcsa Laura

Wünsch Péter - Péterfi Dominik

Páros Junior 1 kategória cha-cha-cha

ARANY

Olaru Patrik - Hegedűs Regina

EZÜST

Jenővári Attila - Manea Lara

BRONZ

Révai Botond - Papp Laura


Bemutatók, vizsgák, versenyek:

május 24. kedd 17.00 órától Társastánc Gála és Táncverseny a Radnóti Miklós Művelődési Házban


május 25. szerda 15.00 óra Év végi Képzőművészeti Kiállítás a Szabó Magda Közösségi Térben


május 26. csütörtök 13.30 órától Színjátékos Szakmai Nap a Szabó Magda Közösségi Térben


május 27. péntek 18.00 órától Néptánc Gála a Csepeli Munkásotthonban


Valamennyi programunk ingyenesen látogatható. 




Térítési- és tandíjbefizetés

A képzés térítési- illetve tandíj köteles.

A díj mértékéről és a befizetés módjáról határozatban tájékoztattuk Önöket.

A határozatban az éves díj mértéke szerepel, ami tanszakonként változik.

2022-2023 tanévben mértéke az új és a jeles tanulóknak a következő:

Képző- és iparművészet ágon: 17.400.- Ft/ év (8.700.- Ft/félév)

Táncművészet ágon: 15.200.- Ft/év (7600.-Ft /félév)

Színművészet-Bábművészet ágon: 14000.-Ft /év (7000.- Ft/ félév)

Ebből szülői kérvény alapján tudunk kedvezményt adni, amennyiben ezt igényelték. A kedvezmény mértéke illetve a mentesség is benne van a határozatban.

A díjat két egyenlő részletben (első és második féléves díj) kell megfizetni

az alábbi módon:

Az átutaláshoz az alábbi adatok szükségesek:

Kedvezményezett neve: Dél-Pesti Tankerületi Központ

Kedvezményezett számlaszáma: 10032000-00336671-00000000

Befizetési azonosító (ezt kell beírni az átutalás közleményébe): KRTE és egy 10 jegyű szám

Kérjük, hogy az átutalás közlemény rovatába csak a befizetési azonosítót írják be!

Az átutalás határideje:

I. félév 

II. félév 




 Csoportok telephelyenként

Képző- és iparművészet ág

Nagy Imre Általános Iskola 

Arany János Általános Iskola

Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Széchenyi István Általános Iskola

Vermes Miklós Általános Iskola

Fekete István Általános Iskola

Mikszáth Kálmán Általános Iskola

Páneurópa Általános Iskola

Táncművészet ág:

Nagy Imre Általános Iskola 

Mikszáth Kálmán Általános Iskola

Karácsony Sándor Általános Iskola

Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Fekete István Általános Iskola

Színművészet-bábművészet ág:

Nagy Imre Általános Iskola

Móra Ferenc Általános Iskola

Karácsony Sándor Általános Iskola

Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola 

Kölcsey Ferenc Általános Iskola 






Képzőművészet


Tánc


Színjáték


   Pályázatok, felhívások:


Programok

2021/2022 tanév programok

Október

3. (vasárnap) Tanmenetíró workshop

20. (szerda) 15 óra NebulArt kiállítás megnyitó

hó vége Térítési díj és tandíj befizetés 1. félév

November

7. (vasárnap) agyagozás tanári workshop

25. (csütörtök) 15 óra Égigérő Gyermekgaléria kiállítás megnyitó

28.(vasárnap) 10-16 óráig Agyagozós workshop

December

15. (szerda) 15 óra NebulArt kiállítás megnyitó

Január

10-21. Féléves Nyílt órabemutatók színjáték tanszakon, tánctanszakon

20. (csütörtök) 15 óra Féléves Kiállítás Megnyitó

25. (kedd) Osztályozó értekezlet

26. (szerda)17 óra Félév záró értekezlet

Február

Március

1. (kedd) Farsang

4. (péntek) Károli Gáspár Református Egyetem hospitálás

30. (szerda) 15 óra NebulArt kiállítás megnyitó

Április

01-02. (péntek, szombat) VII. Országos Kerámia és Szobrászat Verseny

22-23. (péntek, szombat) VIII. Országos Néptáncverseny

27. (szerda) 15 óra Csepel-sziget Ifjú Tehetségei Regionális képző- és iparművészeti pályázat és kiállítás megnyitó

Május

3-4.(kedd, szerda) Kerületi Vizuális Kultúra Verseny

5.(csütörtök) 15 óra Égigérő Gyermekgaléria kiállítás megnyitó

24.(kedd) 17 óra Év végi bemutató - Társastánc tanszak

25.(szerda) 15 óra Év végi kiállítás

26.(csütörtök) 13 óra Év végi bemutató - Színjáték tanszak

27.(péntek) 17 óra Év végi bemutató - Néptánc tanszak

27-28. (péntek, szombat) VIII. Országos Grafikai Verseny

Június

16.(csütörtök) Osztályozó értekezlet

27.(hétfő) 17 óra Évzáró értekezlet







© 2020 Csepeli Fasang Árpád Alapfokú Művészeti Iskola SZÍN-PAD-KÉP TAGINTÉZMÉNYE. Minden jog a fenntartva..
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen!